Informacja dotycząca publikowania ogłoszeń w serwisie Komisji Europejskiej

Portal Komisji Europejskiej EURAXESS zawiera bazę ofert pracy i programów stypendialnych dostępnych dla naukowców z całego świata. Ogłoszenia o wolnych stanowiskach zamieszczane są przez same instytucje rekrutujące naukowców. Baza prowadzona przez Komisję zawiera również oferty pracy pochodzące z innych portali z ogłoszeniami m.in. ze strony „Naturejobs”.
Publikowanie ofert pracy i ofert stypendialnych w portalu EURAXESS jest możliwe po założeniu konta dla instytucji. Należy najpierw jednak sprawdzić, czy dana jednostka posiada już konto. Jeśli tak, należy skontaktować się z jego użytkownikiem.

Aby założyć nowe konto dla instytucji, należy wejść w część „Jobs” portalu oraz zarejestrować się jako nowa organizacja. Po weryfikacji założonego konta przez administratora bazy, otrzymają Państwo e-mail potwierdzający rejestrację. Dopiero wtedy można zamieszczać ogłoszenia, które również są na bieżąco weryfikowane przez administratorów.

Więcej informacji na temat publikacji ogłoszeń w bazie Komisji Europejskiej udziela Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS w Warszawie: Tel.: 22 828 74 72, e-mail: mobility@kpk.gov.pl

Więcej informacji o inicjatywie EURAXESS oraz kontakt do Centrów EURAXESS Polska na www.euraxess.pl

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików